Novinky

Dočkali sa všetci používatelia mobilných zariadení so systémom iOS. Objednávať pomocou aplikácie môže skutočne každý. Vďaka našej mobilnej aplikácii vyvinutej v súlade s intuitívnym ovládaním užívateľov je jej používanie rýchle a jednoduché.
Zvezte sa na populárnej hamburgerovej vlne. Všetko čo potrebujete na prípravu vynikajúceho hamburgera, nájdete v katalógu Burger concept od Bidvestu. Základ úspechu tvoria najviac tri výrazné suroviny. Inšpirujete sa katalógom a vytvorte nespočetné množstvo kombinácií.
Pacifik, Atlantik či Stredozemné more sú domovom rýb, ktoré sú tak výnimočne prínosné pre naše zdravie. Ocení ich srdce aj mozog, pretože zlepšujú pamäť a funkcie nervovej sústavy.
Záleží nám na Vás, našich zákazníkoch, a preto sme pre Vás pripravili nové katalógy, v ktorých sa dozviete všetky dôležité informácie o našom sortimente a novinkách.
Mrazené cestoviny Surgital - exkluzívne iba v Bidvest-e.
Tuniak žltoplutvý obýva teplejšie zóny Atlantického a Tichého oceánu. Bidvest dováža tuniaka letecky priamo z Malediv, Filipín či Indonézie.
Prima distribuuje aj jedinečné zmrzliny Häagen-Dazs a radu zmrzlín inšpirovaných čokoládami Milka či sušienkami Oreo.
Spoločnosť Bidvest Slovakia s.r.o. patrí medzi sponzorov Krištáľového krídla, ktoré podporuje charitatívne projekty a organizuje benefičné podujatia. Krištáľové krídlo už dvadsať rokov oceňuje výsledky tvorivej práce najúspešnejších osobností Slovenska v rôznych oblastiach spoločenského, hospodárskeho, vedeckého, športového a kultúrneho života.
Mrazená zelenina začína svoju cestu na poli, v zemi, ktorá jej dodá výbornú chuť a dôležité nutričné hodnoty a vitamíny. Čím sa však odlišuje je cesta, akou sa z farmy dostane na Váš tanier...

Stránky