Novinky

Vychutnajte si spolu s nami jedinečný 10. ročník gastronomickej prezentácie Bidvest TOUR 2015. Zaregistrujte sa už teraz vyplnením registračného formuláru. Po registrácii Vám zašleme vstupenku, ktorú je potrebné vytlačiť a priniesť so sebou.
Prima novinky 2015
Predstavte zákazníkom 4 nové impulzné a 5 rodinných zmrzlín. Ponúknite nových Mrožov, Pegasov, kornút i ovocnú zmrzlinu. K chutiam tohtoročného leta patrí jogurt či kyslé plody so spoločným cieľom prekvapiť, osviežiť a potešiť.
Bidvest Tour 2015
Vychutnajte si spolu s nami v poradí už 10. ročník jedinečného gastronomického veľtrhu Bidvest Tour 2015!
Zmrzlina Prima
Oživte svoju ponuku kopčekovej zmrzliny o novinky voňajúce exotikou. Tento rok prichádzajú dva nové sorbety a dve smotanové zmrzliny – dve sladké a dve príjemne kyslé osviežujúce chute. Všetky sa výborne hodia taktiež ako osobitná súčasť dezertu s priaznivým Food cost.
Sous-vide 1 | Čo je to Sous-vide a ako sa vyrába
Sous‑vide sa teraz teší v Európe veľkej obľube. Neváhajte a taktiež ponúknite lahodné mäso upravené touto metódou. Veľkoobchod potravín Bidvest ako jediný ponúka mäso Sous‑vide, navyše z vlastnej výroby. Neinvestujte do technológie a presvedčte sa sami, či Bidvest pre Vás pripravuje Sous‑vide podľa Vašich predstáv.
Veľkoobchod potravín Bidvest exkluzívne ponúka produkty rakúskeho výrobcu Wiberg. Spoločne odhaľme tajomstvo stálej chuti a kvality byliniek Wiberg. Sledujme ich cestu od korienkov až na kuchynský stôl.