Novinky

Predstavujeme Vám novinky značky Nowaco – majonézu a tatársku omáčku.
Solené alebo marinované sleďové filety so sušenými rajčinami v oleji sa odporúčajú ako vynikajúca studená večera na doma alebo predkrm v reštaurácii. Za kvalitu ručí značka Nowaco a o exkluzivite zákazníkov v obchodoch presvedčí nadštandardný obal.
Popri obľúbených vlnkách do rúry prichádza Nowaco s novými veľmi kvalitnými hranolkami. Predsmažené sú na 100% slnečnicovom oleji.
Ochutnajte gnocchi, ktoré sú krásne zvonku a ešte krajšie zvnútra.
Panino (mn. číslo Panini) je druh teplého zapekaného sendviča, ktorý je známy predovšetkým z talianskej kuchyne. Tlakom kontaktného grilu a pôsobením tepla dochádza k prelínaniu všetkých chutí a obyčajná bageta sa tak behom krátkeho okamžiku stáva chrumkavou delikátnou pochúťkou.
Súčasťou Slovenských dní v prešovskom partnerskom meste Nyíregyháza bol aj Tirpácky festival v centre mesta, na ktorom sa každoročne prezentujú folklórne i gastronomické tradície. Spomedzi dvadsiatich dvoch gastrotímov obsadili Prešovčania úctyhodnú striebornú priečku.
Bažantie mäso je veľmi cenené pre svoju lahodnú chuť, je nutrične vysoko hodnotné a bohaté na minerály a vitamíny.
Drobné guľaté zrná, pripomínajúce lúpané proso alebo kuskus, sú semená rastliny mrlík čilský. Obsahuje vysoký podiel bielkovín (od 12 do 22%), vitamínov a minerálov.
V posledný septembrový týždeň sa v Bidvest Gastroštúdiu v Prešove konal kurz varenia Jesenné menu s Janom Punčochářom, ktorý zorganizoval šéfkuchár Bidvest Slovakia Marek Madzik.

Stránky