Novinky

Mrazené cestoviny Surgital - exkluzívne iba v Bidvest-e.
Bidvest Gastroštúdiá ponúkajú kuchárske i poradenské kurzy pre odbornú verejnosť a zamestnancov. Kurzy pripravuje Gastro Team Bidvest so špičkovými kuchármi.
U nás si čerstvé ryby môžete vybrať priamo zo špeciálnych áut Fresh Fish Service. Oceníte najmä možnosť prezrieť si tovar pred jeho zakúpením a profesionálny osobný prístup.
Hamburger sa u nás teší čoraz väčšej popularite a obľúbenosti u zákazníkov. S nami si vyskladáte HAMBURGER podľa vlastnej chuti a fantázie.
Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila Našej spoločnosti cenu Slovak Superbrands Award 2016. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.
Bidvest pre začínajúcu sezónu pripravil novinky obľúbenej zmrzliny Pegas. Ochutnajte luxusné rodinné vaničky v troch obľúbených príchutiach zabalené v luxusnom balení.
Vyskúšajte si pripraviť jelení chrbát podľa nášho receptu s využitím sezónnej zeleniny. Marinovaný jelení chrbát na hubách so špargľou a zemiakmi bude ozdobou každého menu.
U detí aj rodičov mali veľký úspech výrazné obaly, ktoré ukrývali jedlá z tých najlepších surovín. Nová rada mrazených jedál Nowaco Kids sa stala veľmi úspešnou. Maškrtné jazýčky sa tak môžu tešiť na novinky: nugety z lososa a zeleninovú zmes guľôčkové trio.
S prichádzajúcimi slnečnými lúčmi Vám predstavujeme celkom novú reklamu zmrzliny Mrož! Sledovať ju môžete na TV staniciach: Markíza, Doma, Dajto, Joj, Joj Plus či WAU.

Stránky