Novinky

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila Našej spoločnosti cenu Slovak Superbrands Award 2016. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.
Bidvest pre začínajúcu sezónu pripravil novinky obľúbenej zmrzliny Pegas. Ochutnajte luxusné rodinné vaničky v troch obľúbených príchutiach zabalené v luxusnom balení.
Vyskúšajte si pripraviť jelení chrbát podľa nášho receptu s využitím sezónnej zeleniny. Marinovaný jelení chrbát na hubách so špargľou a zemiakmi bude ozdobou každého menu.
U detí aj rodičov mali veľký úspech výrazné obaly, ktoré ukrývali jedlá z tých najlepších surovín. Nová rada mrazených jedál Nowaco Kids sa stala veľmi úspešnou. Maškrtné jazýčky sa tak môžu tešiť na novinky: nugety z lososa a zeleninovú zmes guľôčkové trio.
S prichádzajúcimi slnečnými lúčmi Vám predstavujeme celkom novú reklamu zmrzliny Mrož! Sledovať ju môžete na TV staniciach: Markíza, Doma, Dajto, Joj, Joj Plus či WAU.
Záleží nám na našich najmenších, a preto sa snaží stále prináša nové moderné chute a vône do školského stravovania.
Pre veľký záujem našich zákazníkov o kuchárske kurzy sme sa rozhodli organizovať kurzy varenia už aj v Bratislave.
Podporujte spolu s nami slovenských chovateľov a kúpte si kvalitné slovenské mäso.
Taliani sú známi gurmáni, ktorí vedia že v pokrmoch nesmú chýbať kvalitné salámy a šunky. Nechajte sa zlákať jedinečnosťou pravých talianskych údenín, a pripravte si luxusné predjedlá ako v talianskej reštaurácii.
Bidvest pre začínajúcu sezónu pripravil v opavskej výrobe zaujímavé novinky a obľúbené nanuky Pegas dostali nový obal aj receptúru. Ochutnajte luxusnú smotanovú zmrzlinu PEGAS Priemium v štyroch obľúbených príchutiach obalenú v lahodnej čokoláde alebo novinky Pikao a ChocoMilk Dark.

Stránky