Novinky

Nechajte sa aj vy očariť nezameniteľnou chuťou thajskej kuchyne a pripravte s našimi produktmi tie najlepšie pokrmy!
Od 1. januára 2017 meníme názov spoločnosti z Bidvest na Bidfood. Všetko ostatné zostáva bez zmien.
Viete, že jahňacie mäso je prírodný a kvalitný druh mäsa a príjemne vonia? Aký je rozdiel medzi jahňacím a baraním mäsom? Koľko váži jahňacia sviečková? Odpovede nielen na tieto otázky prináša článok Jahňacie mäso – šiesty diel seriálu o mäse, hlavnom delení a vhodnom použití jednotlivých častí.
Zeleninové šaláty sa tešia stále väčšej obľube. Preto sa Bidvest rozhodol investovať do ich výroby. V júli Bidvest otvoril plne automatickú výrobnú linku v Opave. Klasika aj novinky najvyššej kvality budú do konca roka úplne z vlastnej výroby.
Sumček africký zvaný taktiež klarias sa v poslednej dobe teší čoraz väčšej obľube. Voľne sa vyskytuje najmä v sladkých stojatých vodách v Afrike, Sýrii, v juhovýchodnej Ázií a na Madagaskare.
Za exotickým názvom sa skrýva tradičná juhoamerická plodina, ktorú v poslednej dobe objavuje celý svet. Táto neobvykle všestranná potravina by nemala uniknúť ani vám – vysoký obsah hodnotných látok, aj široká možnosť kuchynskej úpravy z nej vytvára ideálneho pomocníka pre spestrenie jedálnička.
Teraz máte aj vy možnosť presvedčiť sa o kvalitách čerstvých zmrazených cestovín! Talianske cestoviny značky Surgital kúpite exkluzívne iba v Bidvest-e!
Jemné aromatické mäso halibuta sa vyznačuje vyšším obsahom bielkovín a veľmi nízkym obsahom tuku. Ochutnajte túto gastronomickú pochúťku, ktorú Vám prinášame z Nórska.
Viete, že teľacie mäso je diétne a ľahko stráviteľné? Od koľkých mesiacov nejde o teľacie mäso, ale o mladé hovädzie? Čo znamená milkfed, grainfed alebo rosé? Odpovede nielen na tieto otázky prináša článok Teľacie mäso – piaty diel seriálu o mäse, hlavnom delení a vhodnom použití jednotlivých častí.
Sekcia pre školské stravovanie oslovila našu spoločnosť v súvislosti s uvádzaním nových receptúr 2016 do praxe.

Stránky