Novinky

Talianske vína to je vášeň, temperament a moderný životný štýl. Vysoké hory i more ovplyvňuje farbu, vôňu a chuť vín z Talianskej vinárskej oblasti Friuli. Bidvest Vám ich exkluzívne ponúka pod značkou Victoria Dal Cuore del Friuli.
Bidvest Gastroštúdio ponúka kuchárske i poradenské kurzy pre odbornú verejnosť a zamestnancov. Kurzy pripravuje Gastro Team Bidvest so špičkovými kuchármi.
Projekt s názvom Fresh Fish Servis Vám ako jediný na Slovensku prináša denne čerstvé ryby priamo k vašim dverám.
Prinášame Vám krátke video a film z gastronomického veľtrhu Bidvest Tour 2015. Pripomeňte si chute, vône a gastronomické prekvapenia, ktoré pre Vás pripravil výrobca a veľkoobchod potravín Bidvest.
Či ste luxusná reštaurácia alebo závodná jedáleň, uvarte excelentnú omáčku a doplňte ju mäkkým šťavnatým mäsom Sous-vide. Servírovať ho môžete taktiež na studeno nakrájané na tenké plátky. Alebo mäso rýchlo ugrilujte. Prepočítajte si náklady na pečenie mäsa. Ušetríte čas a energiu, Sous-vide kúpite za cenu suroviny!
Vážení zákazníci, ďakujeme Vám za úspešnú spoluprácu a do nového roku 2016 Vám prajeme veľa zdravia, šťastia a množstvo súkromných aj pracovných úspechov!
Tri nízkoteplotné rúry typu holdomat značky Bartscher už poznajú svojich nových majiteľov.
V minulých rokoch vstúpila do platnosti rada zmien týkajúcich sa taktiež predajní potravín, mäsiarstva či údenárstva. Skutočne viete, o všetkých informáciách pre spotrebiteľa a kde majú byť uvedené? A čo naopak nesmú kontroly vyžadovať? Tentokrát Vám Bidvest ponúka ucelený návod k značeniu nebalených potravín v pultovom predaji.
Starostlivý výber mäsa nechajte na nás! Bravčové karé Duroc v steakovej úprave zožne nadšené ohlasy kuchárov najlepších reštaurácii.
Pri spracovaní diviny v reštaurácii vznikajú mnohé úskalia, prípadne konflikty so zákonmi. Preto je výhodnejšie obrátiť sa na schválený spracovateľský závod. Ideálnou voľbou sa stáva divina pod značkou Petron. Vďaka vlastnej kralupskej prevádzke má Bidvest pod kontrolou celý proces od výkupu cez spracovanie a skladovanie až po rozvoz priamo k zákazníkom. Sme jednotkou v distribúcii diviny na slovenskom i českom trhu.

Stránky